Groepen en contactgegevens

 

Nicole Bruggeman
Leerkracht groep 1/2
Maandag t/m vrijdag
Nicole.Bruggeman@spoutrecht.nl

 


Maaike Schwartz
Onderwijsassistent OBS Haarzicht
Maandag t/m woensdag en vrijdag
Maaike.Schwartz@spoutrecht.nl

 

Rianne Olsthoorn
Leerkracht groep 2-3/ MT-Lid
Maandag t/m vrijdag
Rianne.Olsthoorn@spoutrecht.nl

 

Iris Mauw
Leerkracht groep 4-6/ MT-Lid
Maandag t/m woensdag
Iris.Mauw@spoutrecht.nl

Willemijn de Heer
Leerkracht groep 2-3 
Maandag t/m woensdag

 
Danice Winkelhorst
Leerkracht groep 4-6
Woensdag t/m vrijdag

Sandra Hijl
Intern Begeleider OBS Haarzicht
Maandag middag 
Sandra.Hijl@spoutrecht.nl

 

 




Melle van Tricht

Directeur obs Haarzicht
directeur.haarzicht@spoutrecht.nl