Groepen en contactgegevens

Obs Haarzicht bestaat (per 1 mei 2020) uit de volgende groepen:

 

Groep 0/1/2

 

Nicole Bruggeman
Leerkracht groep 0/1/2
Maandag t/m vrijdag
Nicole.Bruggeman@spoutrecht.nl

 


Maaike Schwartz
Onderwijsassistent OBS Haarzicht
Maandag t/m woensdag en vrijdag
Maaike.Schwartz@spoutrecht.nl

 

Groep 2/3

 


Willemijn de Heer
Leerkracht groep 2-3 
Maandag t/m woensdag
Willemijn.deheer@spoutrecht.nl

 

 


Rianne Olsthoorn
Leerkracht groep 2-3/ MT-Lid
Maandag t/m vrijdag
Rianne.Olsthoorn@spoutrecht.nl

Groep 4/5/6

Iris Mauw
Leerkracht groep 4-6/ MT-Lid
Maandag t/m woensdag
Iris.Mauw@spoutrecht.nl

 

 


Danice Winkelhorst
Leerkracht groep 4-6
Woensdag t/m vrijdag
Danice.Winkelhorst@spoutrecht.nl

 

 

Sandra Hijl
Intern Begeleider OBS Haarzicht
Maandag middag 
Sandra.Hijl@spoutrecht.nl

 

 




Melle van Tricht

Directeur obs Haarzicht
directie.haarzicht@spoutrecht.nl