Groepen en contactgegevens

 

 

 

Nicole Bruggeman
Leerkracht groep 1/2
Maandag t/m vrijdag
Nicole.Bruggeman@spoutrecht.nl

 


Maaike Schwartz
Onderwijsassistent OBS Haarzicht
Maandag t/m woensdag en vrijdag
Maaike.Schwartz@spoutrecht.nl

 

Rianne Olsthoorn
Leerkracht groep 3-6/ directieondersteuner OBS Haarzicht
Maandag t/m vrijdag
Rianne.Olsthoorn@spoutrecht.nl

 

Iris Mauw
Leerkracht groep 3-6/ directieondersteuner Kees Valkenstein
Maandag t/m woensdag
Iris.Mauw@spoutrecht.nl

     

Sandra Hijl
Intern Begeleider OBS Haarzicht/ Kees Valkenstein
Maandag, dinsdag en donderdag 
Sandra.Hijl@spoutrecht.nl

 

 



Jasper Bunt 
Interim directeur
Maandag t/m donderdag

Melle van Tricht (per 1 januari 2020)
Directeur obs Haarzicht/ Kees Valkenstein
directeur.haarzicht@spoutrecht.nl