Groepen en contactgegevens

Obs Haarzicht bestaat (per schooljaar 2020-2021) uit de volgende groepen:

 

Groep 0/1/2
Nicole

 

 

Nicole Bruggeman
Leerkracht 
Maandag t/m vrijdag
Nicole.Bruggeman@spoutrecht.nl

 



Groep 0/1/2
Patricia

Patricia Wierts
Leerkracht
Maandag t/m vrijdag
Patricia.Wierts@spoutrecht.nl

 

 

(toekomst)
Groep 0/1
Maaike 

Maaike Schwartz
Onderwijsassistent 
Maandag t/m woensdag en vrijdag
Maaike.Schwartz@spoutrecht.nl

 

 

Groep 3/4

Willemijn de Heer
Leerkracht 
Maandag t/m woensdag
Willemijn.deheer@spoutrecht.nl

 

 

Rianne Olsthoorn
Leerkracht / MT-Lid
Maandag t/m vrijdag 
Rianne.Olsthoorn@spoutrecht.nl

 

Jildou de Jong
Stagiaire (laatste jaar Pabo)
Maandag t/m woensdag

 

Djimon Verheul
Stagiaire (eerste jaar onderwijsassistent)
Donderdag en vrijdag

Groep 5/6/7

Iris Mauw
Leerkracht / MT-Lid
Maandag t/m woensdag
Iris.Mauw@spoutrecht.nl

 

 

Danice Winkelhorst
Leerkracht 
Woensdag t/m vrijdag
Danice.Winkelhorst@spoutrecht.nl

 

 

Sandra Hijl
Intern Begeleider OBS Haarzicht
Maandag middag 
Sandra.Hijl@spoutrecht.nl

 

 

Melle van Tricht
Directeur obs Haarzicht
directie.haarzicht@spoutrecht.nl